top of page

Tere tulemast Koru Puhkemajja!

Koru Puhkemaja asub Laagri alevikus, Harjumaal kenas männimetsasalus. Asume Instituudi tee ja Koru tänava nurgal. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jääb Laagri aleviku keskus poodide, kohvikute ning parkidega. Kohe meie kõrval asub Jõekääru park mänguväljaku, skatepargi ja palliväljakuga. Laagri alevikust on ka hea bussi- ja rongiühendus Tallinnaga. 

Koru Puhkemaja alustas tegevust kevadel 2013.

Palkmajas on avatud elutuba teleri ja  lahtikäiva nurgadiivaniga. Kööginurgas on elektripliit, külmik, veekeedukann, presskann ja nõud ning söögilaud pinkidega. 

 

Samal tasapinnal asub väike magamistuba (160 cm laia voodiga) ja dušš ning wc. 

Peale ümberehitustöid 2018/2019 talvel ei ole meie puhkemajas enam sauna! 

Elutoast viib kitsas moodultrepp (ohtlik väikestele lastele!) katuse alla, kus on 3 madratsit  voodi (120 cm ja 2x 80cm). 

 

Koru Puhkemaja on ideaalne kahele lühikeseks puhkuseks, aga sobib ka perele, kes tuleb pealinna vaatamisväärsusi külastama. Koru Puhkemaja asub pererahva aias, kus on palju mõeldud ka laste heaolu peale (maapinnal asuv batuut, nöörredelist ronimissein ja kiiged). Puhkemaja kõrval on katusealune suure laua ja pinkidega, võimalik kasutada ka gaasigrilli. 

 

Koru Puhkemaja ei ole sobilik sünnipäevade ja muude pidude korraldamiseks!

 

Vt pilte siit

 

 

 

 

 

 

Garden view to koru Cottage
Inside view to Koru Cottage

Hinnad Koru Puhkemajas

 

Maja rendihinnad algavad 75 eurost öö (sõltudes hooajast, puhkuse pikkusest ja inimeste hulgast). 

 

 

Renditakse minimaalselt 3-ks ööks. 

 

3 ööd 2-le inimesele Koru Puhkemajas maksab 200 eurot (hinnas on voodipesu, sauna- ja käterätikud).

 

 

 

Lisakülaline +15 eurot öö (külaliste arv tuleb eelnevalt kokku leppida vt meie rendilepingut)

 

Puhkemaja võib võtta kahjude hüvitamise deposiiti 100 eurot. 

 

Loe ka meie rendilepingut!

 

Puhkemaja vabu päevi saab kontrollida siit: 

 

 

Flowers

Kuidas leida Koru Puhkemaja:

Tallinna poolt: Sõida linnast välja mööda Pärnu maanteed ja peale linnapiiri keera kohe paremale Laagri alevikku. Laagri alevikus sõidad mööda Veskitammi tänavat, kuni ringristmikuni, sealt kergelt paremale, üle Pääsküla jõe silla, järgmiselt ringristmikult hoia vasakule Instituudi teele (viit näitab Harku peale). Nüüd umbes 200 m pärast esimene tänav vasakule ongi Koru tänav ja meie asume kohe Instituudi tee ja Koru tänava nurgal.

 

Pärnu poolt: Sõites mööda Pärnu maanteed Tallinna sisse, tee Statoili tankla ja maaliinide bussipeatuse juures tagasipööre Pärnu poole, nüüd kohe paremale Laagri alevikku.  Laagri alevikus sõidad mööda Veskitammi tänavat, kuni ringristmikuni, sealt kergelt paremale, üle Pääsküla jõe silla, järgmiselt ringristmikult hoia vasakule Instituudi teele (viit näitab Harku peale). Nüüd umbes 200 m pärast esimene tänav vasakule ongi Koru tänav ja meie asume kohe Instituudi tee ja Koru tänava nurgal.

bottom of page